Hrvatski
| 07.05.2012 u 8:00 sati |
  • Share

Otvoreni natječaji

Zaglavili ste na krivom poslu? Želite promjenu? Postanite dio našeg tima koji raste.

Apex/Oracle developer – (m/ž) u Zagrebu

Tražimo iskusnog Apex/Oracle developera sa odličnim znanjem PL/SQL-a i web tehnologija, za posao projektiranja, implementacije, nadogradnje i održavanja poslovnih aplikacija baziranih na Oracle tehnologijama.

Uvjeti:

  • minimalno dvije godine iskustva u radu sa Oracle tehnologijama
  • odlično znanje APEX-a, SQL-a i PL/SQL-a
  • poznavanje Oracle Forms, Reports tehnologije
  • visoka sposobnost analiziranja i rješavanja složenih problema
  • spremnost i sposobnost za učinkoviti rad na više projekata

Prednost će imati kandidati sa:

  • posjedovanjem Oracle certifikata
  • poznavanjem Oracle Forms & Reports i JasperReports-a

Od kandidata očekujemo:

  • motiviranost
  • napredno razmišljanje
  • kreativnost
  • predanost postavljenim ciljevima
  • želju za razvojem znanja i učenjem
  • samostalnost u radu
  • spremnost na timski rad

Radno iskustvo minimalno dvije godine na istim ili sličnim poslovima. Odlično poznavanje engleskog jezika. Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Nudimo

Nudimo poziciju na kojoj će se istaknuti Vaša mogućnost razumijevanja kompleksnog poslovnog procesa, te nudimo veliku samostalnost, mogućnost pregovora o visini plaće, daljnje napredovanje i edukaciju nakon pokazanih inicijalnih rezultata.

Projektant/Programer

Zbog povećanja obima posla na postojećim i novim projektima, tražimo više izvršitelja/ca za poslove projektiranja, razvoja i održavanja poslovnih aplikacija baziranih na Oracle i web tehnologijama.

Opis posla:

– projektiranje, razvoj i održavanje poslovnih aplikacija
– planiranje i provedba projekata te proaktivan rad na unaprjeđenju poslovnog informacijskog sustava

Uvjeti:

– VSS, BS ili MS tehničkog smjera (FER, FESB, FOI, PMF ili sl.)
– stručnost, profesionalnost i motiviranost za napredovanje
– poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Prednost:

– poznavanje web tehnologija i tehnika programiranja (JavaScript, CSS, HTML, jQuery)
– poznavanje relacijskih baza podataka
– poznavanje Oracle razvojnih alata (APEX, Forms, Reports, Designer)
– Oracle certifikati (OCP)
– iskustvo u projektiranju, razvoju i održavanju Oracle aplikacija
– iskustvo u projektiranju, razvoju i održavanju web aplikacija

Stručna sprema:

Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo:

– osobni i profesionalni razvoj
– primanja i nagrađivanje u skladu s rezultatima
– mogućnost napredovanja u primanjima i poziciji

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prijave sa životopisom i nazivom radnog mjesta za koji se prijavljujete molimo pošaljite na posao@infosistem.hr.

Ivana Šibla 15 10 020 Zagreb Tel: +385 (0)1 65 00 111

  • April 2018
    M T W T F S S
    « Mar
     1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30

KUTAK ZA KORISNIKE

Primjedbe i pohvale javite na e-mail

Već 10 godina potvrđujemo kvalitetu!