Hrvatski
| 07.05.2012 u 8:00 sati |
  • Share

Natječaj za radno mjesto

Projektant/programer

Zbog povećanja obima posla na postojećim i novim projektima, tražimo više izvršitelja/ca za poslove projektiranja, razvoja i održavanja poslovnih aplikacija baziranih na Oracle i web tehnologijama.

Opis posla:

– projektiranje, razvoj i održavanje poslovnih aplikacija
– planiranje i provedba projekata te proaktivan rad na unaprjeđenju poslovnog informacijskog sustava

Uvjeti:

– VSS, BS ili MS tehničkog smjera (FER, FESB, FOI, PMF ili sl.)
– stručnost, profesionalnost i motiviranost za napredovanje
– poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Prednost:

– poznavanje web tehnologija i tehnika programiranja (JavaScript, CSS, HTML, jQuery)
– poznavanje relacijskih baza podataka
– poznavanje Oracle razvojnih alata (APEX, Forms, Reports, Designer)
– Oracle certifikati (OCP)
– iskustvo u projektiranju, razvoju i održavanju Oracle aplikacija
– iskustvo u projektiranju, razvoju i održavanju web aplikacija

Stručna sprema:

Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo:

– osobni i profesionalni razvoj
– primanja i nagrađivanje u skladu s rezultatima
– mogućnost napredovanja u primanjima i poziciji

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prijave s životopisima i naznakama pozicije za koju se prijavljujete poslati na posao@infosistem.hr do 15.02.2016.

Ivana Šibla 15 10 020 Zagreb Tel: +385 (0)1 65 00 111

  • January 2018
    M T W T F S S
    « Sep
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031

KUTAK ZA KORISNIKE

Primjedbe i pohvale javite na e-mail

Već 10 godina potvrđujemo kvalitetu!